جمعه ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹
من مات علی حب آل محمد مات شهیدا؛
پیکر شهید جواد طائی به خاک سپرده شد

پیکر شهید جواد طائی در میان حزن و اندوه خانواده و دوستان وی به آغوش خاک سپرده شد.

خبرنامه صادق: پیکر شهید جواد طائی در میان حزن و اندوه خانواده و دوستان وی تشییع و به اربابش حضرت سیدالشهدا (ع) سپرده شد.

به گزارش خبرنامه صادق پیکر خادم الحسین(ع)، شهید جواد طائی که پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری روز گذشته به رحمت ایزدی پیوسته بود لحطاتی پیش از مقابل منزل وی تشییع و در امامزاده امیرحمزه عسکریه اصفهان به خاک سپرده شد تا امروز مهمان ارباب خود حضرت اباعبدالله الحسین (ع) باشد.

مراسم تشییع پیکر این شهید از ساعت ۸ صبح از مقابل منزل پدری اش آغاز و در میان حزن و اندوه خانواده، بستگان و جمعی از دوستان وی در دانشگاه امام صادق(ع) تا امامزاده امیرحمزه اصفهان ادامه یافت.

در این مراسم که جمعی از خادمان هیئت میثاق با شهدا نیز حضور داشتند پدر آن شهید به قرائت زیارت عاشورا پرداخت و زیارت امین الله با صدای شهید جواد طائی پخش شد.

گفتنی است شهید جواد طائی در سومین شب مراسم عزاداری حضرت سیدالشهداء علیه السلام در دانشگاه امام صادق علیه السلام دچار حادثه برق گرفتگی شد پس از گذشت ۵ ماه از بستری شدن در بیمارستان و خانه، در اولین شب جمعه سال و در ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها به ملکوت اعلی پیوست.

شهید جواد طائی از دانشجویان فعال در عرصه خدمت به محرومین، زائران شهدا و عزادران اباعبدالله الحسین علیه السلام و مدتی نیز سرپرست هیئت کوهنوردی دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بود.

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('4110') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '4110', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '4110', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219