خبرنامه صادق » تودیع و معارفه مسئول هیئت میثاق با شهدا + تصاویر
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱
تودیع و معارفه مسئول هیئت میثاق با شهدا + تصاویر

مراسم تودیع و معارفه مسئول هیأت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام صبح روز گذشته به میزبانی شورای مرکزی بسیج و با حضور اعضای هیأت امنا و شورای هیأت در محل قرارگاه روح الله بسیج دانشجویی برگزار شد.

خبرنامه صادق: مراسم تودیع و معارفه مسؤول هیأت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام صبح روز گذشته به میزبانی شورای مرکزی بسیج  و با حضور اعضای هیأت امنا و شورای هیأت در محل قرارگاه روح الله بسیج دانشجویی برگزار شد.
به گزارش خبرنامه صادق در این مراسم و در فضایی صمیمانه، هر کدام از اعضای حاضر در جلسه ضمن تشکر از زحمات برادر اسفندیارپور، به بیان نقطه نظرات خود پیرامون روند پیش روی هیأت و الزامات آن پرداختند. از جمله نظرات مطرح شده از سوی حاضران می توان به تکثیر الگوی هیأت داری در طراز انقلاب اسلامی، توجه به مخاطبان محلی هیأت و محله سعادت آباد و شهرک قدس، جلوگیری از حرفه ای شدن هیأت و رویکرد تربیتی به خدام، توجه به مؤلفه دانشجویی بودن در شؤونات مختلف و… اشاره کرد.

در پایان از زحمات آقایان میثم مطیعی و محمدحسین اسفندیارپور از سوی مسئول بسیج دانشجویی به نمایندگی از شورای بسیج و دکتر مصباح الهدی باقری کنی تقدیر به عمل آمد و برادر سیدمحمدحسین میرهادی به عنوان مسؤول جدید هیأت میثاق با شهدا معارفه و تعیین شد.
خبرنامه صادق نیز ضمن تشکر از مسئول سابق هیئت برای مسئول جدید آرزوی موفقیت توأم با اخلاص می کند.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
نظرات
 1. دانشجو
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۳

  خدا خیر بده به آقای اسفندیارپور که از بچه های با اخلاص دانشگاست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

  دیگه خبری از جواد طایی نمیدین؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فثصب
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

  مطونید تودیع بوده؟؟
  اینکه فقط معارفه است

  پ.ن: قدردانی را معمولا از مسئول قدیمی می کنند!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سلام
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

   بزرگوار مگه الان از کدوم مسئول تقدیر کردن!!؟؟

   اسفندیار رفت دیگه!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0