دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵
توقیف مجله یک امام صادقی!

با حکم دادستانی تهران روز گذشته این مجله توقیف شد.

به گزارش خبرنامه صادق به یک منبع آگاه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس از توقیف نشریه «رمز عبور» به سردبیری محمدحسن روزی طلب(دانش آموخته دانشگاه امام صادق علیه اسلام) با حکم دادستانی تهران خبر داد.

به گزارش خبرنامه صادق، نشریه رمز عبور تاکنون ۸ شماره به چاپ رسیده است و جنجالی ترین موضوع آن نیز به شماره هفتم و مصاحبه با آیت الله سیدمحمدخامنه ای در مورد تحلیل حوادث پس از انقلاب بازمی گردد.

ramz7-239x300-160x203

آخرین شماره آن نیز که طی چند روز گذشته روی دکه رفته است به ناگفته هایی از حصر میرحسین موسوی و کروبی می پردازد.

در قسمتی آخرین شماره این نشریه می خوانیم:

«کروبی مرتباً به استخر انقلاب می‌رفت، به‌گونه‌ای که در برخی هفته‌ها تا سه نوبت استخر برای حضور او قرق می‌شد. مأموران امنیتی کروبی را برای سفر به هر نقطه از ایران آزاد گذاشته بودند. کاشان، قم، کرج، چند سفر شمال تنها بخشی از سفرهای مهدی کروبی و محافظانش بود. او در قم به منزل خواهر مرحومش رفت و یکی از افراد فامیل کروبی به محافظان گفته بود که این برای اولین بار پس از انقلاب است که مهدی کروبی به منزل آن‌ها می‌رود.

ramz8-239x300-160x203
بعضی سفرها البته برای کروبی تلخ می‌شد، هرجایی که مردم عادی او را می‌دیدند، با کنایه و گاهی” مرگ بر سران فتنه” از او پذیرایی می‌کردند، مانند ماجرایی که در رستورانی در کرج رخ داد و نزدیک بود به جاهای باریک کشیده شود.

مهدی کروبی همکاری کاملی با مأموران امنیتی داشت و بیشتر دوست داشت در منزل قیطریه تنها باشد و حتی تمایلی به حضور همسرش فاطمه کروبی در منزل نداشت .با وجود اصرار خانواده و عدم منع مأموران امنیتی برای حضور در منزل جماران، نزدیک یک سال طول کشید تا مهدی کروبی سرانجام تحت‌فشار خانواده و عوامل سیاسی بیرونی رضایتش را برای انتقال به منزل جماران اعلام کند.»

 

 

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('3445') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '3445', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '3445', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219